خانه / مقالات / نقد و بررسی کیف پول تراست ولت

نقد و بررسی کیف پول تراست ولت

کیف پول تراست ولت زیر مجموعه ای از صرافی بایننس است. تحریم صرافی بایننس هیچ ارتباطی به کیف پول تراست ولت ندارد ،چون در این کیف پول کلمات بازیابی را هنگام ساخت کیف پول دریافت کرده ایم و هر زمانی که کیف پول ما دچار مشکلی شد فقط کافی است این کلمات بازیابی را به کیف پول دیگری وارد کنیم . پس دارایی ما در معرض نابودی یا بلاک شدن نیست .

کیف پول تراست ولت از توکن های شبکه اتریوم ، ترون ، بایننس کوین و … پشتیبانی می کند و از طیف وسیعی از رمز ارزها پشتیبانی می کند .

ما می توانیم از طریق این کیف پول خرید و فروش ارزها را انجام دهیم و از طریق ویژگی سواپ کردن خرید و فروش را انجام دهیم ، اما به شما پیشنهاد اینکار را نمی دهیم چون کارمزد بسیار بالایی دارد و مدت زمانی که طول می کشد تا شما بتوانید در این روش ارزهایتان را تبدیل کنید ، طولانی است.

تراست ولت روش دیگری برای تبدیل ارزها در قسمت Exchange دارد که قابل اعتماد است.

از طریق این ویژگی می توان به طور مستقیم با صرافی بایننس ارتباط گرفت و ارزهایی که داخل صرافی خرید و فروش می شوند از طریق این کیف پول مستقیم خرید و فروش را انجام داد.

برای اینکار حتما باید مقداری ارز BNB داخل کیف پول داشته باشید چون در صرافی Binance Dex که صرافی غیرمتمرکز است همه معاملات با ارز BNB محاسبه می شود و کارمزدها با BNB پرداخت می شوند .

استیکینگ ارزها در کیف پول تراست ولت

ویژگی دیگری که این کیف پول دارد قابلیت استیکینگ ارزها است .

مقدار سودی که پرداخت می شود به صورت سالانه به شما نشان داده می شود و در حال حاضر این قابلیت از تعداد محدودی ارز پشتیبانی می کند.

ارزهای قابل استیک در تراست ولت :

BNB , KAVA , ATOM ,ALGO , TRX , XTZ , LUNA

پشتیبانی این کیف پول بسیار قوی است . از طریق سایت رسمی تراست ولت می توان درخواست پشتیبانی را ثبت کرد .

این کیف پول از Dapp ها یا اپلیکیشن های غیر متمرکز هم پشتیبانی می کند. چارت پلاس

تراست ولت ارز مخصوص خودش را به اسم Trust wallet token (TWT) دارد.

برای دانلود این کیف پول حتما به سایت خود تراست ولت به آدرس trustwallet.com مراجعه کنید تا از دانلود نسخه ی اصلی این کیف پول اطمینان حاصل کنید .

Visits: 6

همچنین ببینید

معاملات اسپات

معاملات اسپات (Spot trading) ارز دیجیتال چیست؟

برای خرید ، فروش یا معاملات رمزارزها، روش‌های معاملاتی مختلفی وجود دارد ، یکی از ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *